Forum K.M.F.L. Strona Główna K.M.F.L.
Klub Młodych Fanów LEGO - Archiwum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Castle City

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum K.M.F.L. Strona Główna -> Stare dzieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek builder
Gość






PostWysłany: Pią 16:40, 02 Lut 2007    Temat postu: Castle City

Wiele dni słuchałem narzekań mojej mamy i siostry: ,,zbudowałbyś no jakieś miasto lub zamek a nie tylko te ciężarówki" w końcu nie wytrzymałem. Najpierw wybudowałem zamek i połączyłem go mostem z starym kościołem. Następnym razem wybudowałem chatkę, a na końcu młyn. Napewno ta budowla niedorównuje wielu waszym dziełom, ale mnie sie podoba. Zawsze wieczorem gdy zrobie lekcje, poczytam książkę i obejrzę telewizję siadam sobie koło okna i bawie sie minifigami (wiem, że to zabawne). Już zaczynam opis. Zacznijmy od wiatraka. Jest napędzany micro motorem. Miało być to połączenie wiatraka typu koźlak z typowo Holenderskim, leży on na bagnach. Obok Stoi chatka, nic szczególnego, dalej kościół (już znacie) i warownia. Ma 5 wież, starałem sie utrzymać ją w jednolitym kolorze.
Galeria:
[link widoczny dla zalogowanych]
i zdjęcia na zachęte:
[link widoczny dla zalogowanych]
Mam nadzieje że nie będzie kichy

Nie kopiuj z LugPolu, bo skraca linki i nie można wejść.
MOD


Ostatnio zmieniony przez Piotrek builder dnia Pią 17:37, 02 Lut 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
silniczkowy
Gość






PostWysłany: Pią 17:02, 02 Lut 2007    Temat postu:

złe linki
Powrót do góry
Filozof
Gość






PostWysłany: Pią 18:08, 02 Lut 2007    Temat postu:

Jest COOL! Szkoda, że nie mam takich klocków Castle jak ty. Ocena 6/6
Powrót do góry
Mateusz
Gość






PostWysłany: Pią 18:24, 02 Lut 2007    Temat postu:

No fajne to miasteczko, mi najbardziej przypadł do gustu młyn.Kościól nie ma krzyża jak już pisałem(a jeszcze po mnie darth wolf) oceniając sam kościół.Na 5 zdjęciu fajnie odwzorowane trzęsienie ziemi.Nawet pasuje do tego.(trzęsienie chyba powoduje silnik który porusza młyn).Czy kościół, młyn i chatka mają jakieś wnętrze?
Moja ocena to 5-/6
Powrót do góry
Piotrek builder
Gość






PostWysłany: Pią 18:50, 02 Lut 2007    Temat postu:

O jakie trzęsienie ci chodzi??
Powrót do góry
Mateusz
Gość






PostWysłany: Pią 19:00, 02 Lut 2007    Temat postu:

Zobacz sobie na to: [link widoczny dla zalogowanych] zdjęcie.Jest troszeczke zamazane, dlatego wygląda jak trzęsienie.Jest to spowodowane albo ruchem silnika albo poprostu poruszeniem aparatu.
Powrót do góry
Kamov
Gość






PostWysłany: Pią 22:48, 02 Lut 2007    Temat postu:

Ta najwyższa wieża lekko nie przemyślana. Podjeżdża katapulta, celuje , pocisk zrywa most i wieża robi sie rozpadnięta. Wesoly . To tyle czepiania się. Model udany, ocena 5/6. Fajny wiatrak Wesoly .
Powrót do góry
Filozof
Gość






PostWysłany: Sob 9:15, 03 Lut 2007    Temat postu:

Też to właśnie zauważyłem! Ale Grooby zjadł jeszcze jeden szczegół który pokazałem Piotrkowi na Gadu - chodzi mi oczywiścię o bramę. Miasteczko wygląda super, zamek także, tyle że łatwo go zdobyć. Pierw katapultą (lub balistą albo Trebuszem - nie Trebuszetem - bo w życiu nie słyszałem takiej nazwy) zniszczyć wieżę, potem taranem bramę, i zamek zdobyty!
Powrót do góry
Lubie Lego
Użytkownik



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 317
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/4
Skąd: Osieck

PostWysłany: Sob 11:08, 03 Lut 2007    Temat postu:

Fajny zamek,tylko ta wieża jest jakaś dziwna dół wąski a góra strasznie szeroka,gruba.
Najlepszy z tego jest wiatrak i "Trzęsienie ziemi".
Ocena 5/6[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pik007
Gość






PostWysłany: Pią 22:46, 09 Lut 2007    Temat postu:

Filozof napisał:
Też to właśnie zauważyłem! Ale Grooby zjadł jeszcze jeden szczegół który pokazałem Piotrkowi na Gadu - chodzi mi oczywiścię o bramę. Miasteczko wygląda super, zamek także, tyle że łatwo go zdobyć. Pierw katapultą (lub balistą albo Trebuszem - nie Trebuszetem - bo w życiu nie słyszałem takiej nazwy) zniszczyć wieżę, potem taranem bramę, i zamek zdobyty!



Grooby nic nie zjadł , ponieważ uderzając trebuszem w wieżę ta leci do przodu i sama niszczy bramę .
Moc bardzo dobry , właściwie są w nim wplecione różne przeróbki zestawów LEGO połączone bajerami . 6+/7
Powrót do góry
Piotrek builder
Gość






PostWysłany: Pon 14:34, 12 Lut 2007    Temat postu:

Jako, że moja chatka nie należała do najładniejszych, to na jej miejscu postawiłem nowy budynek.
zdjęcia:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] \
Te zdjęcia wyszły dobrze.
[link widoczny dla zalogowanych] /
Powrót do góry
Filozof
Gość






PostWysłany: Pon 14:57, 12 Lut 2007    Temat postu:

Niezły domek! Tylko te kolory... lepiej by wyglądało w czerwonym Uwaga Ale wiem, że żółty to kolor średniowieczny... czego NIEKTÓRZY nie wiedzą Uwaga 5/6
Powrót do góry
Lubie Lego
Użytkownik



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 317
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/4
Skąd: Osieck

PostWysłany: Pon 15:12, 12 Lut 2007    Temat postu:

Domek na pewno lepszy od starszego, lepiej by wyglądał jak by był biały, ale żółty też jest super.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pik007
Gość






PostWysłany: Pon 16:24, 12 Lut 2007    Temat postu:

Czego nie można powiedzieć o czymś co ma czerwone mury Filozofie hmm... tego też niektórzy nie wiedzą ... hmm

PS
To nie jest złośliwość , natomiast to co ty napisałeś o mojej chatce to już całkiem Hamstwo czy też jakby to Jar Jar Binks ujął Hłamstwo.
Powrót do góry
ClamZ
Gość






PostWysłany: Pon 16:26, 12 Lut 2007    Temat postu:

Pik007 napisał:
Czego nie można powiedzieć o czymś co ma czerwone mury Filozofie hmm... tego też niektórzy nie wiedzą ... hmm

PS
To nie jest złośliwość , natomiast to co ty napisałeś o mojej chatce to już całkiem Hamstwo czy też jakby to Jar Jar Binks ujął Hłamstwo.



Ale to nie jest temat Filozofa Uwaga Uwaga
Powrót do góry
Kamov
Gość






PostWysłany: Pon 18:31, 12 Lut 2007    Temat postu:

Całkiem fajna chatka, troche nie pasują te wystające okna i czerwony dach. 4+/6
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum K.M.F.L. Strona Główna -> Stare dzieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin